ANALITYK
PMSolutions
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

ANALITYK DZIAŁ ANALIZ FINANSOWYCH Łódź Praca w Banku (dział wewnętrzny) Umowa o pracę 5000 6000 pln brutto Zapewniamy pełen pakiet szkoleń wprowadzających.

ZADANIA : Działania operacyjne, weryfikowanie danych finansowych, praca na dużych zbiorach danych WYMAGANIA : Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów), mile widziane kierunki : ekonomia, finanse i rachunkowość, bankowość, matematyka lub pokrewne Komunikatywnej znajomości języka angielskiego min B2 OFERUJEMY : Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających oraz szerokie możliwości rozwoju, Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.

in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, kartę lunchową i inne, Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,