Pracownik Utrzymania Ruchu
Porta KMI Poland
Bolszewo, pomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Miejsce pracy : Bolszewo

O nas :

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca.

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Chcemy żebyś pracując u nas czuł się dobrze i został z nami na długo. 40% naszych pracowników pracuje w PORTA dłużej niż 10 lat.

Zadania :

  • obsługa kotłów grzewczych o mocach do 2 MW / 115
  • nadzór i kontrola układów wody technologicznej i CO na terenie całego zakładu
  • zgłaszanie usterek, przeprowadzanie drobnych napraw
  • samodzielnym prowadzeniem prostych prac konserwacyjnych i naprawczych urządzeń kotłowych
  • dokonywaniem przeglądów i konserwacji urządzeń kotłowych zgodnie z instrukcją obsługi
  • obsługą urządzeń : ładowarka jednonaczyniowa, ciągnik z przyczepą - załadunki odpadów drewnopochodnych
  • wykonywaniem prac porządkowych na terenie całego zakładu
  • Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia : SEP kategorii II
  • mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej do 2,5 m
  • mile widziane prawo jazdy kat. T
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych : kotły i instalacje kotłowe
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
  • Karty podarunkowe dla dzieci
  • Kartę Multisport
  • Bezpłatny parking
  • Bilety do kina i filharmonii
  • Rabat na nasze produkty
  • Owoce w biurze
  • Dodatek relokacyjny jeśli to dla nas się przeprowadzisz
  • Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zgłoś tę pracę