Poszukiwany/Poszukiwana ! Pracownik działu sprzedaży
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukiwany / Poszukiwana Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE Miejsce pracy : Kraków Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : profesjonalną, zgodną ze standardami obowiązującymi w Firmie, jakość prowadzonej sprzedaży i obsługi Klientów, doradztwo w zakresie oferowanych produktów, aktywną sprzedaż produktów i usług, samodzielną realizację założonych celów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Firmy, kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze oczekiwania : wykształcenie średnie mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz pracy z klientem. wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów, bardzo dobra organizacja czasu pracy,

 • Prawo jazdy kat.B Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu realizacji zadań, (podstawa (3000 zł netto)+ prowizja szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie unikalną, elitarną i jednocześnie partnerską kulturę firmy, profesjonalny system bezpłatnych szkoleń, bogaty pakiet benefitów.
 • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji list motywacyjny oraz CV zawierające informacje, o których mowa w art.

  221 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku