Monter wentylacji
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Monter wentylacji Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy świadczącej usługi instalacyjno-budowlane - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce Pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • montaż i uruchamianie instalacji wentylacyjnych.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • potrafisz odczytywać rysunki techniczne,
  • masz wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu instalacji wentylacyjnych,
  • jesteś samodzielny, dyspozycyjny, a także potrafisz pracować w zespole,
  • sumiennie i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki.
  • Pracodawca oferuje :

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę