Specjalista ds. rekrutacji z orzeczeniem
Human Resources / Zasoby ludzkie
Malbork
‎11 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska PROBET Sp. z o.o - ogłasza nabór do działu HR.

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy oraz nowych doświadczeń zawodowych ,to praca właśnie dla Ciebie.

Specjalista ds. Rekrutacji z orzeczeniem.

Miejsce pracy : Malbork.

tel : 799-015-427 .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej ,raportowanie.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami wspierającymi zatrudnienie.
  • Publikacja ogłoszeń , sieć ,urzędy , instytucje.
  • Budowanie wewnętrznej bazy danych .
  • Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Wymagane Doświadczenie HR minim. 1 rok
  • Prawo jazdy kat. ,,B" -mile widziane.
  • Dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych.
  • Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań , kreatywność.
  • Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku .
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne .
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie .
  • Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.
  • Zgłoś tę pracę