Pracownik produkcji
Randstad Polska
Żyrardów, Polska
1 d. temu

Poszukujesz pracy w obszarze produkcyjnym z wolnymi weekendami w godzinach 7 : 00-16 : 00?

Chcesz rozpocząć pracę w prężnie rozwijającej się firmie, gdzie atmosfera jest miła a pracownicy życzliwi?

W takim razie ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • pracę w miejscowości Słubica A
  • pracę w systemie 1-zmianowym 7 : 00-16 : 00
  • 30 minutową przerwę
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie : 4500-5000 zł brutto miesięcznie
  • odzież roboczą
  • darmowy posiłek regeneracyjny 3 razy w tygodniu
  • 2 razy w roku imprezy okolicznościowe organizowane przez firmę
  • przyjazne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • zadania

  • malowanie elewacji
  • prace ręczne przy obróbce drewna
  • zbijanie konstrukcji szkieletowych
  • przycinanie i układanie styropianu i innych materiałów izolacyjnych
  • drobne prace fizyczne (przenoszenie elementów)
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy obróbce drewna - będzie atutem
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy od 7 : 00 do 16 : 00
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47