Spawacz MIG/MAG
Kenner Gruppe
Tarnów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli szukasz pracy na terenie Niemiec to dobrze trafiłeś! Kenner Gruppe jest Polską renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie na niemieckich warunkach. Obecnie poszukujemy solidnych spawaczy MIG / MAG.

WYJAZD W NIEDZIELE 28 Czerwca! Opis stanowiska :

  • Spawanie metodą (MAG) 135
  • Dobór parametrów spawania na podstawie instrukcji spawalniczych
  • Praca na podstawie rysunków technicznych
  • Kontrola zespawanych części
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania :
  • Doświadczenie zawodowe jako spawacz
  • Wykonywanie zleconych prac spawalniczych
  • Dokładność wraz z precyzją
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac Oferujemy :
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o prace bezpośrednio z naszą firmą
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Nocleg w pobliżu miejsca pracy
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Stała praca w jednej firmie
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysłanie aplikacji wraz z CV na mail : W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr.668008751
  • Zgłoś tę pracę