Software Developer - Full Stack
Alior Bank
Kraków Polska
5 d. temu

Alior jest najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce - w dużej mierze dzięki prężnie działającemu IT. Można powiedzieć, że jesteśmy firmą informatyczną z licencją bankową, a najnowsze technologie i najlepsze praktyki branżowe są zaszyte w naszym DNA.

Mamy biura w Krakowie, Gdańsku i w Warszawie. Aktualnie poszukujemy ciekawych osób na stanowisko Software Developer , więc jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju, to koniecznie zgłoś się do nas.

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim pisanie kodu wysokiej jakości : -) My zaś będziemy się starać, aby zapewnić środowisko, w którym każdy może skoncentrować się na tym co potrafi robić najlepiej.

Pracujemy w podejściu zwinnym, z przekrojowymi zespołami scrumowymi odpowiedzialnymi za poszczególne fragmenty naszego ekosystemu IT.

Chętnie i często się dokształcamy.

Wśród naszych narzędzi znajdziesz języki Java i SQL , Spring Cloud Netflix , Kafka , Maven , Gradle , Spring , Angular 5 i X , Typescript i JS , NPM , Webpack , Git i wiele innych.

Im więcej znasz lub chociaż słyszałeś, tym lepiej.

Czego oczekujemy?

Przede wszystkim pasji oraz dobrej i otwartej komunikacji. Ponadto znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych.

Co oferujemy?

 • Bycie częścią naszej radosnej i całkiem sporej gromady.
 • Pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi.
 • Program szkoleń.
 • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje).
 • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.
 • Pakiet medyczny.
 • Świeże owoce raz w tygodniu i tyle kawy ile dasz radę wypić.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku