Lider działu mięsnego - Rzeszów
PSH Nasz Sklep S.A.
Rzeszów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych ’Nasz Sklep’ na terenie Rzeszowa. W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko :

Lidera działu mięsnego

Miejsce pracy : Rzeszów

Obowiązki na stanowisku :

  • ułożenie lady mięsno-wędliniarskiej,
  • sporządzanie zamówień,
  • przyjęcie dostaw artykułów świeżych,
  • obsługa klienta.
  • Nasze oczekiwania :

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • doświadczenie na dziale mięsnym,
  • pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
  • zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,
  • rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,
  • ubezpieczenie grupowe, kartę Sportową,
  • szkolenia z zakresu stoiska mięsno-wędliniarskiego, obsługi klienta, kasy fiskalnej,
  • wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.
  • Zgłoś tę pracę