Starszy Projektant Automatyki Przemysłowej
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Polska
16 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy z obszaru szeroko pojętych projektów inżynierskich z zakresu automatyki i budowy maszyn, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Projektanta Automatyki.

Do zadań osób na powyższym stanowisku należeć będzie samodzielne wykonywanie projektów, sporządzanie dokumentacji projektowej, współpraca z zespołem (kierowanie frakcją automatyki) w zakresie realizowanych przez firmę projektów, uczestniczenie oraz w uruchamianiu rozwiązań, nadzorowanie montażu i prac na obiekcie, opracowywanie zestawień materiałowych i koordynowanie zamówień, przygotowywanie wycen i kosztorysów.

Na stanowisku najistotniejsza jest znajomość komponentów automatyki przemysłowej, znajomość oprogramowania EPLAN 8, umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej oraz znajomość programu AutoCad.

Znajomość programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem.

Możliwe są delegacje krajowe oraz zagraniczne, język angielski jest wymagany na bardzo dobrym poziomie.

Pracodawca gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w obszarze projektowania.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku