Praca w ochronie
P.W.KARABELA Sp. z o.o.
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma P.W. "KARABELA" Sp. z o.o. w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko : KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy : KIELCE - BUKÓWKA WYMAGANIA : wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony pozwolenie na broń ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ochrona osób i mienia OFERUJEMY : stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie.

Chcesz zatrudnić się w firmie, która poważnie i uczciwie podchodzi do swoich pracowników i zainteresowała cię powyższa oferta, zadzwoń na nr 500291372 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). "

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku