SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ NIEMIECKIEGO
Poztel Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Spedycyjna działająca na rynku ponad 20 lat do nowo otwartego biura w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej poszukuje osób na stanowisko SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Do Twoich obowiązków będzie należało : Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej, Wystawianie, przyjmowanie oraz kontrolowanie dokumentacji przewozowej, Rozwój bazy klientów i przewoźników, Negocjowanie warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami, Aktywne pozyskiwanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami.

Nasze oczekiwania : Minimum 2 lata doświadczenia w spedycji, Bardzo dobra znajomość języka tureckiego umożliwiająca swobodną komunikację e-mailową i telefoniczną, Znajomość drugiego języka obcego będzie dużym atutem, Odporności na stres, umiejętności negocjacyjnych, Wysokia kultura osobista, Zaangażowanie oraz kreatywność w czasie realizacji powierzonych zadań W zamian oferujemy : Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), Wynagrodzenie : podstawa+prowizja, Praca w młodym, zgranym i ambitnym zespole, Możliwość rozwoju.

Nie boisz się wyzwań? Masz ochotę dołączyć do naszego zespołu oraz pracować z zagranicznym klientem? Wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku