Młodszy Specjalista ds. Finansowych
Randstad Polska
Warszawa, Polska
5 d. temu

jeśli posiadasz pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości i finansów, cenisz dobrą atmosferę pracy, stabilne wynagrodzenie oraz chcesz pracować w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pakiet benefitów dodatkowych takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego i zwiększania swoich kompetencji w obszarze księgowości
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w stabilnej i rodzinnej firmie
  • zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie płatności, weryfikacja sald
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji koniecznej do sporządzenia deklaracji Intrastat
  • zarządzanie dokumentacją związaną z flotą samochodową, w tym rejestracja umów leasingowych, rejestracja samochodów, współpraca z ubezpieczycielem
  • monitoring należności
  • wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie uzyskiwania limitów kredytowych u ubezpieczyciela
  • administracja umów z kontrahentami, prowadzenie rejestru, skanowanie umów i zarządzanie nimi
  • pomoc w prowadzeniu rejestru faktur
  • oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia lub pokrewne), może być w trakcie studiów
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programów ERP (znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47