Pracownik utrzymania czystości w biurach
Level Work
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Pracownik utrzymania czystości Miejsce pracy : Gdańsk Przymorze Praca polega na utrzymaniu czystości na terenie obiektu biurowego utrzymując przy tym wytyczone standardy obsługi.

Oferujemy : - stawkę godzinową 15,50 brutto, - umowę zlecenie maksymalnie do 6 miesięcy ( możliwe zatrudnienie u klienta po tym okresie na umowę o pracę ), -

pracę w systemie zmianowym 6 : 00 - 14 : 00, 14 : 00 - 22 : 00, - niezbędne narzędzia do pracy. Wymagamy : - dyspozycyjności, -

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Aplikuj przez Lento.pl, pamiętając o klauzuli poniżej! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku