Kierowca, Magazynier
White-Tech Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dzięki której możemy rzetelnie i bezkompromisowo spełniać oczekiwania naszych klientów.

To pracownicy pozwalają firmie się rozwijać oraz utrzymywać jakość wykonywanych przez nas usług na wysokim poziomie. Obecnie poszukujemy nowych osób, które swoimi kompetencjami oraz doświadczeniem, wzbogacą nasz zespół.

White-Tech Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko : Kierowca, Magazynier Opis stanowiska Zakup i transport materiałów budowlanych i narzędzi, Kontrolowanie stanu narzędzi, Nadzór i rozliczanie z materiałów budowlanych, Stała komunikacja z kierownikami budów i brygadzistami.

Wymagania : samodzielność w wykonywaniu zadań, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, prawo jazdy kat. B, znajomość topografii Szczecina.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku