Kierowca autobusu
KGHM
Lubin, PL
4 d. temu

MERCUS Logistyka sp. z o.o. Mercus Logistyka sp. z o.o. od blisko 30 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako : - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.

A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.,- wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności,Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.

in. maszyn górniczych.Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym. Nazwa oddziału : MERCUS Logistyka sp.

z o.o. Poszukuje osoby na stanowisko : Kierowca autobusu Miejsce pracy : Przemków i okolice Komórka organizacyjna : Kierowcy Autobusów Zakres obowiązków : 1) Realizacja przewozów pracowniczych,2) Realizacja krajowych przewozów okazjonalnych.

Firma oferuje : 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),4) Pakiet medyczny,5) Pracowniczy program emerytalny,6) Przyjazną atmosferę w pracy,7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy. Wymagania : Minimalne :

 • Wykształcenie : zasadnicze zawodowe
 • Wymagany staż : 12 miesięcy
 • Prawo jazdy kat. D wraz z świadectwem kwalifikacji, ważne minimum 6 miesięcy
 • Karta kierowcy ważna minimum 6 miesięcy
 • Znajomość ustawy o czasie pracy kierowcy
 • Znajomość obsługi tachografu cyfrowego
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku