sprzedawca marketu spożywczego
Społem PSS
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Społem PSS w Ostrowie Wlkp. zatrudni sprzedawcę w sklepie Grosik. Wymagane doświadczenie w handlu, mile widziana umiejętność obsługi stoiska mięsnego.

CV proszę kierować na adres e-mail. WAŻNE Prosimy o dołączenie w CV zgody o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu rekrutacji.

Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i przysługuje mi prawo do jej cofnięcia, jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Informacji dotyczącej danych osobowych zawartej w ogłoszeniu.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH Informujemy, że Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, zwana dalej "administratorem danych" będzie przetwarzać Pani / Pana dane osobowe.

Może Pani / Pan skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres : Społem PSS, ul. Wrocławska 13-15, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

Administrator danych będzie przetwarzać Pani / Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art.

6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Panią / Pana zgody. Posiada Pani / Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani / Pana dane mogą być udostępniane odbiorcom danych, takich jak w szczególności osoby upoważnione, podmioty przetwarzające np.

zleceniobiorcy świadczący usługi ochrony osób i mienia oraz usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.

Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Posiada Pani / Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.

Pani / Pana dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji (w tym profilowania). *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku