Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Carrefour Polska
Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
1 d. temu

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ : dbasz o bezpieczeństwo klientów i pracowników, zapewniając odpowiedni stan techniczny narzędzi, sprzętu i budynku,naprawiasz awarie i usterki oraz pilnujesz przeglądów technicznych,współpracujesz z serwisami, kontrolujesz i weryfikujesz zlecenia,prowadzisz pełną dokumentację techniczną.

DOCENIAMY CIĘ, ZA TO, ŻE : szybko reagujesz na sytuacje awaryjne,chętnie podejmujesz inicjatywę i działasz odpowiedzialnie,masz uprawnienia min.

do 1 kV - świetnie, jeśli wyższe,posiadasz uprawnienia na wózki jezdniowe unoszące, podnośnikowe z napędem elektrycznym i spalinowym,swobodnie obsługujesz pakiet Ms Office.

MAMY DLA CIEBIE : stabilne zatrudnienie : umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,możliwość dostosowania wymiaru etatu,pracę w systemie zmianowym,zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,szkolenia zawodowe i specjalistyczne,wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsca pracy : Mińsk Mazowiecki, Warszawska 61

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku