pracownik administracyjny ze znajomością języka niemieckiego
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław, Dolnośląskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Koncepcja poszukuje energicznej, dobrze zorrganizowanej osoby lubiącej kontakt z ludźmi do prac administracyjno biurowych.

Mile widziani studenci, zainteresowani zdobyciem doświadczenia w branzy HR. Oferujemy Ciekawą pracę w centrum Wrocławia w sympatycznym zespole polegającą na wsparciu działu rekrutacji w podstawowych obowiązkach biurowych typu : odbieranie telefonów, wprowadzaniu informacji do bazy kandydatów, skanowaniu dokumentów, odpisywaniu na maile, przygotowywaniu dokumentacji dla pracowników, prowadzenie zestawień.

Oferujemy przeszkolenie. Wymagania : Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - mile widziani studenci lub absolwenci fillogii germańskiej Dobra organizacja pracy, zorganizowanie, samodzielność i konsekwencja.

Miłe, pogodne usposobienie oraz umiejętność nawiązywania relacji. Aplikacje prosimy przesyłać na adres : Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych : Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul.

Podwale 62 / 2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres : Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku