Ekspert ds. Pielęgnacji
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Polska
10 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Nasz Klient to międzynarodowa marka kosmetyczna o rozpoznawalnym brandzie i wysokich standardach obsługi.

Twoje następne stanowisko

Ekspert ds. pielęgnacji będzie odpowiedzialny za osiąganie celów sprzedażowych przy zachowaniu standardów obsługi klienta.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała klientów w doborze właściwego produktu, w oparciu o pogłębione badanie potrzeb, oraz będzie udzielała kompleksowych informacji o danym produkcie.

Ekspert ds. pielęgnacji będzie również informował klientów o odpowiedniej pielęgnacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb na podstawie wcześniejszego wywiadu.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w zakresie bezpośredniej obsługi klienta. Idealny Kandydat / Kandydatka powinien mieć doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne, być osobą otwartą, która potrafi nawiązywać relacje z klientami oraz powinien posiadać wiedzę z obszaru kosmetologii i pielęgnacji.

Wykształcenie o profilu kosmetycznym będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?

Firma znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Poznania. Nasz Klient oferuje umowę o pracę. Pracodawca zapewnia również możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i dalszy rozwój zawodowy.

Dodatkowo firma oferuje udział w eventach branżowych oraz współpracę z nowymi i istniejącymi w portfolio firmy markami.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku