Magazynier –Jedna zmiana – Wolne Weekendy
GRH Polska
Boguchwała
1 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku w godzinach : 7.00 -15.00? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?

Poszukujemy Magazyniera (załadunek i rozładunek towarów)

Wymagania

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe : 2700 - 2800 zł brutto, po 3 miesiącach podwyżka od 1,5 zł do 2,5 zł brutto na każdej godzinie
  • Umowa o pracę
  • Praca na jedną zmianę w godzinach 7 : 00 15 : 00
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie poszukujemy kogoś do stałej współpracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych