ELEKTRRYK 14€/godz.+ Kwatera opłacona NIEMCY.
Rekrutacja-Kozow
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA ELEKTRYK, ELEKTRONIK - LINIE PRODUKCYJNE MONTAZ JACHTÓW. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje ELEKTRYKÓW na projekty do NIEMIEC.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Zatrudnienie od 02.11.2020 , 11.11.2020 i w kolejnych Tygodniach.

Zatrudniemy TEAMY kilkuosobowe jak i Pracownikow Samodzielnych. STAWKA : 14,00 EUR brutto / godz. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.

ZADANIA : -Układanie kabli we wszystkich łodziach (12 V 220 V) -Montaż i uruchomienie kompletnej instalacji elektrycznej dla nowo opracowanych łodzi żaglowych i motorowych -Okablowanie i wdrażanie aktualizacji dla urządzeń nawigacyjnych Garmin -Rozwiązywanie problemów i podłączanie silników -Rozwiązywanie problemów, naprawa i montaż wiązek kablowych -Obsługa suwnicy pomostowej WYMAGANIA : -Pomyślnie ukończył szkolenie zawodowe na elektryka.

mechatronika lub pokrewne -Alternatywnie, wymagane jest kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych obszarach -Czytanie rysunku technicznego -Dobra, komunikatywna znajomość j.

niemieckiego -Prawo jazdy, własny samochód. Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku