RYNEK CHORWACKI! Atrakcyjna podstawa + prowizje- ZDALNIE
TIVRON
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poczuj klimat CHORWACJI PRACUJĄC Z DOMU! Z uwagi na nieustanny rozwój projektu, który prowadzimy już od 6 lat powiększamy nasz zespół! Kto raz do nas dołączy zostaje na lata : ) Stawiamy na samodoskonalenie, zaangażowanie i pasję do języka.

 • Z nami : - obcujesz z językiem chorwackim poprzez rozmowy z native speakerem - żywy język!; - co dzień zdobywasz nową wiedzę, uczysz się od najlepszych - z każdym pracujemy indywidualnie;
 • osiągasz sukcesy, widzisz swoje postępy, masz satysfakcję z tego co robisz; - zarabiasz naprawdę konkretne pieniądze : podstawa plus prowizje! - otaczają Cię życzliwi ludzie - masz stałą pracę na lata! Na czym nam zależy : - dyspozycyjności do pracy na pełny etat, - biegłej znajomości j.
 • chorwackiego (C1) oraz komunikatywnej j. polskiego (B2); - chęci do pracy z klientem, przy obsłudze zamówień ale też sprzedaży - otwartości i gotowości do nauki.

  Twój dzień pracy : Prowadzisz rozmowy w j.chorwackim, obsługując klientów, którzy kupili naturalne suplementy poprzez stronę internetową producenta.

  Dzwoniąc do klienta powołujesz się na dokonane zamówienie, potwierdzasz dane. W każdej z rozmów proponujesz klientowi dodatkowe produkty z oferty aby powiększyć wartość zamówienia.

  W ostatnim etapie kierujesz zamówienie do wysyłki a klient po kilku dniach otrzymuje paczkę. Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia.

  Szukamy osób z potencjałem. Nie wiesz czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, sprawdzimy : )

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku