Doradca Techniczno - Handlowy
Solar Sverige AB
Łódź
10 d. temu

Ansök senast : 13-06-2018 · Plats : Łódź

Czy chciałbyś stać się współautorem sukcesu dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej, stabilnej finansowo firmy? Jeśli jesteś zainspirowany możliwością uczestniczenia w tej przygodzie, koniecznie sprawdź czy nie odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Będziesz uczestniczył w operacjach naszego działu sprzedaży Przemysł, współdziałając z pracownikami pracującymi w terenie.

Twoje zadania będą wymagały od Ciebie między innymi umiejętności nawiązywania relacji handlowych i monitorowania ich przebiegu, negocjowania warunków handlowych oraz przygotowania i realizacji ofert wraz z obsługą reklamacji.

Twoje działania będą zawierały również ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań, a w codziennej pracy będziesz wykorzystywał nasz system komputerowy Microsoft Dynamics AX.

Twój profil zawodowy

Masz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (elektrotechnika, automatyka) i potrafisz zaangażować się w to, co robisz.

Posiadasz 3-4 letnie doświadczenie w branży związanej z obsługą firm Przemysłowych min 3-4 lata, przy czym doświadczenie w pracy na stanowisku typu Back office u producentów części elektrotechnicznych, komponentów automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem.

Oprócz samodzielności i dyspozycyjności, charakteryzujesz się również kreatywnością i chęcią realizowania własnego rozwoju.

Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych i masz prawo jazdy kat. B oraz posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, których miejscem pracy będzie Dział Przemysł Solar Polska w Łodzi.

Nasza oferta

Zapewnimy Ci interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie za atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym.

Wyposażymy Cię w profesjonalne narzędzia pracy i możliwości rozwoju zawodowego oraz zapewnimy umowę o pracę, kartę Benefit, bezpłatną opiekę medyczną Enel-Med.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 11 czerwca br.

Twój list motywacyjny oraz CV klikając na Aplikuj teraz .

Tillbaka till lediga jobb

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania.

Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa tak . Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.

W 2016r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,072 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj
Kontynuuj
Formularz wniosku