dam prace
MIRAGE S.C.
Stopnica, Świętokrzyskie
2 d. temu

Praca dla kucharza / pomocy kuchennej. Wymagania : Doświadczenie, dokładność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność szybkiej i dobrej organizacji pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres, otwartość i komunikatywność.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Zastrzegamy sobie skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest MIRAGE s.c.. w Konarach. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mirage s.

c. w Konarach moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji". Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani / Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani / Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Mirage s.c. w Konarach.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku