KONSULTANT TELEFONICZNY- 15 do 17,50 zł/h brutto + premie
Arteria S.A.
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. jest liderem rynku outsourcingu sprzedaży usług i obsługi klienta w Polsce. Oferuje najszerszy na rynku zakres rozwiązań w modelach outsourcingowych, z którego korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju.

Jedyny na polskim rynku model biznesowy Grupy Kapitałowej Arteria S.A. pozwala na kierowanie kompleksowej oferty usług sprzedażowych i obsługi klienta do dużych korporacji.

Skuteczność modelu potwierdza bogate portfolio klientów z branży telefonii mobilnej, energetyki i usług komunalnych, płatnych telewizji cyfrowych, wydawnictw specjalistycznych, branży usług finansowych.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko : KONSULTANT TELEFONICZNY Obowiązki : -Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami biznesowymi Oczekujemy : -

Wykształcenie min. średnie -Dobra dykcja, poprawna wymowa -Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym -Komunikatywność, kreatywność -

Umiejętność pracy w grupie Oferujemy : -Atrakcyjne wynagrodzenie : gwarantowana podstawa (15 zł / h brutto) + premie - Możliwość podniesienia stawki di 17,50 zł / h brutto -

Stabilne zatrudnienie : umowa zlecenie -Godziny pracy : 8 : 00-15 : 30 -Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy Dołącz do naszego zespołu ! Nie wymagamy doświadczenia.

Zespół Trenerów przygotuje Cię do pracy. Oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, komunikacji. Dział rekrutacji : tel.

22) 482-02-47, 692 473 780 w godzinach 9 : 00-17 : 00 Dogodna lokalizacja : Warszawa ul .Św. Barbary 2 (w pobliżu stacji metra Centrum) Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Arteria S.

A. z siedzibą w Warszawie, 00- 193 przy ul. Stawki 2A , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.

st Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000226167 (dalej jako : Spółka ).

Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 KP ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Osobą do kontaktu ze strony Spółki w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych.

Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych w przypadku udzielenia dobrowolnej zgody jest także Pentragon Sp. z o.o. w zakresie procesu rekrutacji.

Spółka nie będzie przekazywała Pani / Pana danych osobowych do państw trzecich. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 24 miesięcy.

Ma Pan / Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art.

6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pana / Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy. Ma Pan / Pani prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Brak zgody nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana / Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Ma Pan / Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku