Operator maszyn i urządzeń
Boryszew Hr Service
Toruń, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu

Jedna z największych grup przemysłowych w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się m.in. produkcją przewodów do klimatyzacji poszukuje osób do pracy w nowym zakładzie w Toruniu.

Miejsce pracy : Toruń Zadania : - obsługa maszyn produkcyjnych w trybie automatycznym, - kontrola jakościowa produkowanych detali, -

drobne prace montażowe, - formowanie, lutowanie i gięcie końcówek, - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Oferujemy : -

atrakcyjne zarobki (podstawa+ wysokie dodatki i premie), - kartę żywnościową SODEXO, - ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym, -

atrakcyjne dodatki płacowe za pracę w sobotę i niedzielę. - możliwość rozwoju zawodowego i awansu, - stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku podania danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Boryszew HR Service z siedzibą w Toruniu przy ul.

M. Skłodowskiej-Curie 73. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy i aktów wykonawczych.

Każdemu kandydatowi przysługuje prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W przypadku podania przez kandydata do pracy danych w zakresie szerszym niż wynikającym z prawa pracy prosimy o umieszczenie klauzuli zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Boryszew HR Service z siedzibą w Toruniu przy ul.

 • M. Skłodowskiej-Curie 73 w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku