Opieka do pary Seniorów, bonus do 300EURO
INTERKADRA
Katowice, Śląskie
6 d. temu

Do opieki małżeństwo mieszkajace w pięknej miejscowości Wachtberg. Seniorka porusza się samodzielnie. Cierpi na reumatyzm i wymaga asekuracji przy myciu.

Jest bardzo kontaktowa i chętnie wychodzi na spacery. Senior zaś porusza się za pomocą rollatora, cierpi na reumatyzm oraz osteoporozę.

Jest bardzo cichą i spokojną osobą. BONUS WAKACYJNY DO 300 EURO Obowiązki : Pomoc w ubieraniu / myciu Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego Podawanie lekarstw Pomoc przy chodzeniu Oczekujemy : dobrej znajomości języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawa jazdy (mile widziane) życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy : wynagrodzenie 1500 EUR netto! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!) podpisanie jednej czytelnej umowy możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów podróży w obie strony opiekę i wsparcie naszego zespołu 24 / 7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u konsultanta ds.

rekrutacji w Katowicach na nr tel. 666 891 947 lub na adres e-mail : www.opiekunki.interkadra.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku