Pracownik lotniska, sprzątanie samolotów
Randstad Polska
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Dla naszego klienta- lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie poszukujemy osób do pracy na lotnisku (prace porządkowe na lotnisku, sprzątanie samolotów).

Jesteś sumienny i zorganizowany? Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Ta praca jest specjalnie dla Ciebie. oferujemy -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -

wynagrodzenie miesięczne 2100 zł brutto + premia miesięczna do 210 zł brutto -dodatkowo premia kwartalna do 8% wynagrodzenia kwartalnego -

atrakcyjne benefity (karta sportowa , opieka medyczna) -praca w przyjemnej atmosferze zadania -bieżące utrzymanie czystości i porządku na powierzonym odcinku -

dbałość o powierzone mienie spółki -pisemne potwierdzenie na formularzach wykonywanych prac na powierzonym odcinku przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy stosowaniu środków chemicznych oraz narzędzi używanych przy pracy związanej z utrzymywaniem czystości oczekujemy -

Dyspozycyjności -Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole -Uczciwości i dokładności -Umiejętności pracy pod presją czasu Agencja zatrudnienia nr wpisu 47 Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Randstad Polska Sp.

z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 134.

W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku