Projektant/Programista .NET
MakoLab
Lodz
50 d. temu

Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na stanowisku Projektant / Programista.NET odpowiedzialna będzie za :

  • Współtworzenie architektury i implementację oprogramowania dla kluczowych klientów firmy Makolab S.A.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Analizę zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Wymagania Oczekiwania od kandydatów :

  • Umiejętność programowania w C# (.Net 2.0, .Net 3,5, .Net 4.0)
  • Praktyczna znajomość technologii : DHTML, JavaScript, CSS, XML
  • Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji
  • Znajomość wzorca architektonicznego MVC Wykształcenie wyższe, minimum licencjackie / inżynierskie, preferowane informatyczne
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Znajomości relacyjnych baz danych preferowana platforma to MS SQL
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii .NET i relacyjnych baz danych
  • Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych