Operator maszyn - Praca dla Panów i Pań
Manpower
Żywiec, Śląskie
5 d. temu

Zadania : - Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - Dbanie o stanowisko pracy - Przestrzeganie zasad BHP - Dyspozycyjność do pracy w w systemie 3 zmianowym Oferujemy : -

Umowę o pracę tymczasową oraz możliwość związania się z firmą na dłużej przy efektywnej współpracy, - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

 • Zwrot kosztów transportu - dojazdów do pracy - Możliwość uzyskania dodatkowych premii do wynagrodzenia. - Dodatkowe premie za polecenie swojego znajomego -
 • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego PZU Dodatkowe informacje : Prosimy o przesyłanie CV, w temacie wpisując Pracownik produkcji lub kontaktować się telefonicznie pod nr telefonu.

  Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

  U. 2014 r. poz. 1182) Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku