Specialista z j. włoskim lub portugalskim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Gdańsk
5 d. temu

Obowiązki :

Dla naszych Klientów, globalnych firm o stabilnej pozycji na rynku, mających siedziby w Gdańsku, Katowicach i Krakowie poszukujemy kandydatów znających język włoski lub portugalski, którzy chcieliby rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w międzynarodowym środowisku.

Poszukujemy pracowników do różnych działów - takich jak finanse i księgowość, Customer Service, Social Media, IT czy HR.

Zapraszamy do aplikowania osoby zarówno z doświadczeniem, jak i takie które dopiero rozpoczynają karierę zawodową.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub portugalskiego (min. B2),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy codziennym użyciu wyżej wymienionych języków obcych,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami,
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w godzinach biznesowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych