Praca dla studentów!
AIUT
Gliwice, Śląskie
3 d. temu

Jeśli jesteś studentem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w rozwijającej się firmie z dziedziny automatyki, robotyki, telemetrii i IT -

aplikuj. Nie musisz posiadać wykształcenia kierunkowego - zależy nam na Twojej dyspozycyjności i zaangażowaniu. Reszty nauczymy Cię sami. Wymagania :

  • status studenta
  • dyspozycyjność do pracy przez 20 h / tygodniowo
  • zdolności manualne
  • zainteresowanie techniką
  • punktualność, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania Zadania :
  • prace montażowe
  • prace techniczne
  • pomiary parametrów technicznych
  • testowanie Oferujemy :
  • umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę
  • ciekawą pracę
  • wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • realną szansę na rozwój zawodowy w ramach organizacji
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy Administratorem danych osobowych jest AIUT Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach, ul.
  • Leona Wyczółkowskiego 113, kod pocztowy 44-109, numer telefonu : 32 775 40 00. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych