Pielęgniarka/Pielęgniarz Norwegia bez języka
Open Europe
Katowice, Śląskie
7 d. temu

Pielęgniarka Pielęgniarz, praca w Norwegii (10000 20000 PLN) Nr Licencji : 13917 Oferujemy :

  • Możliwe zarobki ponad 43338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN), gwarantowane 22000 NOK brutto ( 10000 PLN),
  • Kontakt przez 7 dni w tygodniu,
  • Kurs językowy przed wyjazdem (300+ godzin),
  • 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii,
  • Mieszkanie przez cały okres kontraktu,
  • Newsletter przygotowujący do wyjazdu,
  • Firma pokrywa koszty związane z wyjazdem,
  • W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
  • Możliwość 1 tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
  • Kontrakt 27 miesięcy (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h / miesiąc),
  • Przeloty do polski i z powrotem opłaca pracodawca raz na 6 tygodni,
  • Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu jako jedyna firma (OPEN EUROPE) w Polsce wpieramy Was także po wyjeździe, Zgłoś się, obejrzyj filmik i ściągnij materiały informacyjne ze zdjęciami.
  • Wypełnij formularz na stronie : http : / / openeu.pl / r7 Wymagania : Obowiązkowe :

  • Wykształcenie kierunkowe liceum medyczne, studium, licencjat, magister
  • Chęć wyjazdu do Norwegii
  • Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego
  • Niekaralność. Mile widziane :
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Życzliwość w stosunku do innych ludzi.
  • Cechy : Otwartość, uśmiech, wytrwałość, pozytywne podejście do życia Po więcej infmacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania wejdź na http : / / openeu.pl / r7 Obowiązki :
  • Gotowość do pracy,
  • Przestrzeganie grafiku pracy
  • Standardowe obowiązki pielęgniarskie Zarobki :
  • 210 250 NOK za 1h pracy
  • 56 NOK za każdą godzinę nocną
  • 50 NOK za każdą godzinę w weekend
  • 133% dodatku za prace w święta,
  • 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę Wypełnij formularz na stronie : http : / / openeu.pl / r7 Oferta w Liczbach :
  • 10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje 20000PLN,
  • 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt,
  • 153 h - średni czas pracy,
  • 27 miesięcy kontraktu,
  • 6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu,
  • Ponad 300 h nauki języka norweskiego,
  • 50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii. Wypełnij formularz na stronie : http : / / openeu.pl / r7 Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.
  • Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem : 1. Wejdź w LINK http : / / openeu.pl / r7 2. Zostaw dane kontaktowe, 3.

    Obejrzyj firm informacyjny, 4. Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania, 5. Wyślij umowę i rozpocznij naukę.

    Po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy : http : / / openeu.pl / r7 otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmami norweskimi.

    Jako licencjonowana firma możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

    Open Europe będzie pomagać Wam na co dzień, możecie liczyć na pomoc także po wyjeździe do Norwegii. Open Europe sp. z o.

    o. / / NIP 5862305728 / / REGON 364239680 / / Nr Licencji : 13917 www : http : / / openeu.pl / Adres centrali : Świętojańska 3 / 1, Gdynia, 81 -

    368. Email : "Istniejemy po to, by polskie Pielęgniarki zarabiały więcej pieniędzy"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych