Analityk systemowy
Banco Santander (México) S.A
Wrocław, Polska
12 d. temu

Zadania :

  • prowadzenie analizy biznesowej;
  • opracowywanie i analizowanie wymagań dla rozwiązań informatycznych;
  • modelowanie procesów biznesowych;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy : klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
  • współpraca z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym Klientem biznesowym.
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne, informatyczne lub ekonomiczne);
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętności analitycznych;
  • znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej;
  • znajomości relacyjnych baz danych MS SQL;
  • znajomości notacji UML / BPMN;
  • znajomości narzędzi do modelowania Enterprise Architect;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1;
  • umiejętności pracy w zespole i bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;
  • umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Oferujemy :

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej;
  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole;
  • dużą samodzielność działania;
  • zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy w obszarze finansów i bankowości;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Aplikuj