Underwriter SME Wrocław
Grupa Warta
dolnośląskie Wrocław Polska
14 d. temu

Opis stanowiska

  • obsługa wniosków kompetencyjnych w aplikacji wewnętrznej,
  • wsparcie merytoryczne Sieci Sprzedaży w zakresie produktów dla małych i średnich przedsiębiorców,
  • współpraca z siecią sprzedaży w zakresie obsługiwanych produktów,
  • inicjowanie i podejmowanie działań prosprzedażowych i prorentościowych w obsługiwanym produkcie.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów preferowane : ekonomia, techniczne, ubezpieczenia,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku underwritera ubezpieczeń biznesowych,
  • znajomość rynku ubezpieczeń biznesowych,
  • dobra znajomość programu MS Office (szczególnie MS Excel, MS Word),
  • zmysł analityczny,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanej i bardzo dobrze rozpoznawalnej instytucji ubezpieczeniowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych.
  • Aplikuj