Customer Care Junior Specialist with Italian
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Zadania : - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j.

włoskim - Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży i działu księgowości międzynarodowej - Wprowadzanie i korekta danych w systemie -

Drobne tłumaczenia z j. włoskiego na j. polski / angielski Oczekiwania : - Biegła znajomość j. włoskiego(poziom C1) - Bardzo dobra znajomość j.

angielskiego (poziom B2) - Komunikatywność - Dyspozycyjność do pracy na pełny etat - stałe godziny pracy Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku -

Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku