Serwisant pod ziemią
Elgór Hansen S.A
Chorzów, Śląskie
3 d. temu

Elgór + Hansen S.A. specjalizuje się w produkcji nowoczesnego wyposażenia dla przemysłu górniczego, a także świadczeniem kompleksowych usług w zakresie przeprowadzania przeglądów i remontów maszyn i urządzeń górniczych.

Ponadto zajmuje się pełną obsługą inwestycji, która obejmuje projektowanie, serwisowanie i modernizację urządzeń oraz opracowywaniem dokumentacji technicznych urządzeń elektrycznych stosowanych w górnictwie i sporządzaniem dokumentacji zintegrowanych systemów zasilania i sterowania kompleksów wydobywczych.

Obecnie poszukujemy do pracy osób na stanowisko : Serwisant pod ziemią Miejsce pracy : Chorzów, Śląsk Nr ref. SE / EH / 2018 Zakres obowiązków : Uczestnictwo w uruchomieniach elektrycznych sterowania, urządzeń znajdujących się w podziemiach kopalń Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac Wymagania : Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu : elektryk lub elektronik, energoelektronik, automatyk Gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, schematów instalacji elektrycznej Mile widziane uprawnienie SEP Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-

brygadowym Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność w pracy Prawo jazdy Kat. B Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.

A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy także o dołączenie klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR S.

A. i TDJ S.A., z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych. Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest FAMUR S.

A. z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS : 0000048716, Regon : 270641528, NIP : 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani / Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie FAMUR S.

A. i TDJ S.A. na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy FAMUR, który możliwy jest poprzez adres mailowy : oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych .

U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani / Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679) oraz zgoda (art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679). Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku