Pracownik Produkcji
Bama Polska Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
11 d. temu
source : Lento.pl

bama ... POLSKA Sp. z o.o. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży obuwniczej i chemicznej należącą do międzynarodowej firmy rodzinnej S.

C. Johnson. S.C. Johnson jest jednym z największych producentów wiodących marek gospodarstwa domowego. Do naszego zakładu pracy w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik Produkcji Zakres obowiązków : -

obsługa linii produkcyjnej zgodnie z wymogami określonymi w zleceniu produkcyjnym, - kontrola jakości produktu zgodnie z procedurami i instrukcjami, -

dbanie o właściwe, zgodne z instrukcjami obsługi wykorzystanie maszyn i urządzeń, - prowadzenie obowiązującej dokumentacji okołoprodukcyjnej.

Wymagania : - doświadczenie w pracy przy produkcji, - umiejętność obsługi komputera (drukarki, peryferia), - odporność na stres, -

umiejętność pracy w zespole, - otwartość na zdobywanie nowej wiedzy. Oferujemy : - pracę w systemie II-zmianowym, - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, - bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, karnety na basen, dofinansowania do wakacji, dodatki świąteczne), -

dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, - bardzo dobre warunki pracy, - szkolenia podwyższające kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "OLP / SCJ".

 • Prosimy o zapoznanie się z informacją Bama Polska Sp. z o. o. : Bama Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kasprzaka 6a, 66-
 • 400 Gorzów Wlkp., uprzejmie informuje, że zapewnia ochronę danych osobowych osoby, której dane dotyczą i których jest administratorem.

  Dane są przetwarzane przez Bama Polska Sp. z o.o. w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również podmiotom upoważnionym na podstawie zawartych przez Bama Polska Sp.

  z o.o. umów w celu zarządzania globalną polityką kadrową grupy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z procesem rekrutacji, ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

  Po zakończeniu procesu rekrutacji niezakończonej zawarciem umowy Twoje dane pozostaną u Administratora przez 3 lata wyłącznie w celu kolejnych rekrutacji oraz umożliwienia Administratorowi obrony przed ewentualnymi roszczeniami.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku podejrzenia nieprawidłowości, ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 • JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ROZPATRYWANE BĘDĄ JEDYNIE APLIKACJE ZAWIERAJĄCE PONIŻSZĄ KLAUZULĘ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bama Polska Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / ny, że Bama Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Bama Polska Sp.

  z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam / em pouczona / y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku