Analityk SOC
Aviva
Warszawa, Polska
13 d. temu

Model OSI oznacza dla Ciebie coś więcej niż podział geometryczny?

TCPIP nie kojarzy Ci się z przywoływaniem zwierząt do karmienia, a DHCP nie jest nazwą nowego rodzaju pizzy?

Naruszenie reguł firewalla potrafi obudzić Cię w środku nocy, a dźwięk łamanej polityki bezpieczeństwa usłyszysz przez 2 metry wełny mineralnej i styropianu ?

Nie dziwią Cię zaklejone plastrem kamerki w laptopach i telefonach oraz wyjmowanie z nich baterii przed poufną rozmową?

Nie bawi Cię praca w godzinach 9 : 00-17 : 00 wśród garniturowych klonów?

A dodatkowo :

Umiesz analizować skomplikowane dane i znasz język angielski?

Potrafisz z łatwością zidentyfikować trendy w zdarzeniach systemowych, elementy wspólne oraz relacje związków przyczynowych?

Chcesz stać się częścią młodego, prężnie rozwijającego się działu monitorującego bezpieczeństwo informacji IT w globalnych strukturach ?

Jeśli jesteś ciekaw na czym polega Security Operations support w międzynarodowej organizacji, zastanawiasz się jak w praktyce wygląda praca 200 osób w zgranym IT, a w dodatku jesteś gotowy do pracy w trybie zmianowym czekamy na Ciebie! U nas nie tylko zetkniesz się z najnowszymi technologiami, ale będziesz miał także szansę na zdobywanie wiedzy od najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Jeśli lubisz pracować w spokoju, bez tłoku i przekrzykiwania, jesteś przekonany o tym, że możesz poprawić świat i uczynić go bezpieczniejszym, a także Twój nos rzadko Cię zawodzi.

Nie zwlekaj, zgłoś się!

Dodatkowo zapłacimy Ci za to i damy szansę na ciągły rozwój.

o Avivie

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys.

pracowników. Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą. Dołącz do naszego zespołu!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Od kandydatów / tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku