Oczyszczacz odlewów
Armatura Kraków
Nisko, Podkarpackie
7 d. temu

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej.

W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zakładu produkcyjnego w Nisku, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Oczyszczacz odlewów Miejsce pracy : Nisko Zadania na stanowisku :

 • Wykonywanie odlewów mosiądzu zgodnie z instrukcją technologiczną Od kandydatów oczekujemy :
 • Znajomości narzędzi pomiarowych
 • Samodzielności, sprawności manualnej W zamian oferujemy :
 • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Przeszkolenie pod kątem zadań na stanowisku
 • Praca od poniedziałku do piątku 7-15
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : , w temacie podając nazwę stanowiska Oczyszczacz odlewów .
 • Szczegółowe informacje dot. rekrutacji na stanowisko pod numerem telefonu : 48 12 3786 553 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 -

  16 : 00. Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatura Kraków SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Armatura Kraków SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 miesięcy.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku