Księgowa/Księgowy Księgi Głównej
Fortum Keilaniemi
Wrocław
18 d. temu

Fortum Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.

Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach, a 62% energii elektrycznej wytwarzamy bez emisji CO2.

W 2017 roku nasza sprzedaż wyniosła 4,5 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ w Helsinkach.

Obecnie, w związku z zapotrzebowaniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowej / Księgowego Księgi Głównej. Twoja rola Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

 • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowej
 • kontrolę poprawności zapisów na kontach
 • udział w bieżących rozliczeniach podatkowych (w tym VAT, CIT, inne podatki)
 • udział w bieżącej sprawozdawczości dla potrzeb GUS, NBP, Ustawy o rachunkowości
 • raportowanie grupowe dla wybranych Spółek Grupy Fortum z Polski i zagranicy
 • współpracę z kontrolerami finansowymi podmiotów zagranicznych
 • współpracę w zakresie sporządzania dokumentów dla audytów finansowych
 • współpracę z innymi zespołami Financial Services zlokalizowanymi zagranicą Nasza oferta Oferujemy pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku.
 • Promujemy rozwój naszych pracowników oraz doskonalenie niezbędnych kompetencji

  i umiejętności. Zapewniamy również : bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną oraz bezpłatne lekcje języka angielskiego.

  Twoje kwalifikacje Odpowiednia osoba na to stanowisko powinna posiadać :

 • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
 • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata
 • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
 • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
 • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność
 • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
 • bardzo dobrą znajomość Microsoft Office Zainteresowany / -a? Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-
 • line, poprzez użycie przycisku Aplikuj . Tylko aplikacje za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane.

  Osoba odpowiedzialna za rekrutację : Anna Krasowska, e-mail : Anna.Krasowska fortum.com.

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  W związku z pozyskiwaniem przez nas Pani / Pana danych osobowych w procesie rekrutacji, niniejszym informujemy, że :

  1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1a ,

  50-304 Wrocław.

  2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych grupy Fortum to : privacy fortum.com.

  3. Dodatkowa osoba do kontaktu u Administratora to : Pani Irena Krysiak, e-mail irena.krysiak fortum.com; adres korespondencyjny : 42-215 Częstochowa,

  ul. Brzeźnicka 32 / 34

  4. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko lub stanowiska, co do których złożyli Państwo swoje dokumenty aplikacyjne.

  5. Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

  6. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

  7. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  8. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzoru - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  9. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 2 lata od dnia przesłania nam dokumentów aplikacyjnych.

  10. Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

  11. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych, czyli podmiotami, którym możemy ujawnić (udostępnić) Pani / Pana dane osobowe, mogą być podmioty z Grupy Fortum, podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu oraz nasi zaufani partnerzy współpracujący -

  jeśli będzie to konieczne, abyśmy mogli należycie przeprowadzić proces rekrutacji.

  12. Pani / Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fortum Power and Heat Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fortum Power and Heat Polska Spółka z o.

  o. z siedzibą przy ul.Antoniego Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

  Aplikuj
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku