WMS Junior Project Manager
Rohlig Suus Logística SA
Warszawa
38 d. temu

Zadania :

  • uczestnictwo w określaniu zakresu projektu;
  • zapewnienie zgodności z wszelkimi mającymi zastosowanie standardami organizacyjnymi;
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów
  • z WMS;
  • translacja wymagań biznesowych na projekt techniczny;
  • opracowanie planów pracy i zapotrzebowania na personel do obsługi aplikacji WMS.
  • Oczekiwania :

  • znajomość aktualnych zastosowań oprogramowania WMS w gospodarce magazynowej oraz sposób integracji z aplikacjami operacyjnymi;
  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolności interpersonalne, dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów pomimo pojawiających się trudności;
  • umiejętność planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu, asertywność;
  • doskonała komunikacja i budowanie relacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość operacji magazynowych oraz metodyk zarządzania projektami mile widziana.
  • Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i elastycznej organizacji;
  • możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • umowę o pracę, kartę multisport, prywatną opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dopłatę do wczasów pod gruszą i inne).
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj