Specjalista/-tka ds. serwisu
WIELTON S.A.
Wieluń
5 d. temu

Główne obowiązki :

  • sprzedaż części zamiennych
  • nawiązywanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • posprzedażowa obsługa klientów
  • współpraca z dostawcami części zamiennych
  • organizacja działań reklamowych i marketingowych
  • prace administracyjne
  • nadzór nad terminowym dokonywaniem płatności przez klientów
  • Wymagania :

  • wykształcenie m.in. średnie, mile widziane wyższe
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie motoryzacji
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność oraz elastyczność
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • rozwój zawodowy, uczestnictwo w nowych projektach
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • pakiety medyczne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych