Specjalista/-ka ds. Kadr i Płac
LUX MED
Warszawa, mazowieckie, Polska
9 d. temu

Opis stanowiska

Praca w szpitalu należącym do Grupy LUX MED w Warszawie na Żoliborzu.

Zakres obowiązków :

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy w zakresie umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • Administrowanie dokumentacją zasiłkową i naliczanie zasiłków;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS - w tym także sporządzanie korekt;
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczanie należności dla US;
  • Przygotowywanie sprawozdań dla GUS;
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac;
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych;
  • Sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie oraz umów w ramach DG.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe : ekonomiczne, ZZL lub pokrewne;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie zatrudniającej powyżej 200 osób;
  • Dobra, wykorzystywana w codziennej praktyce znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych;
  • Biegła znajomość obsługi programu Płatnik, w tym praktyczna znajomość zasad sporządzania korekt dokumentów rozliczeniowych do ZUS;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Mile widziana znajomość programu Raks SQL Kadry i Płace
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Dogodne godziny pracy;
  • Benefity pozapłacowe (min. opieka medyczna, karta sportowa);
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych