Intern/Assistant w dziale Doradztwa Podatkowego (Wrocław)
Ernst & Young AG
Poland
27 d. temu

Jaka będzie twoja rola?

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania.

Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty.

Czego się nauczysz?

Przez pierwsze 3 lata pracy obejmiemy Cię programem EYU, dzięki któremu odkryjesz wszystkie obszary podatków. Pogłębisz wiedzę merytoryczną, zdobędziesz doświadczenie na różnorodnych projektach i rozwiniesz umiejętności miękkie pod czujnym okiem doradcy, który pomoże Ci wybrać specjalizację najlepiej dopasowaną do Ciebie.

Kogo szukamy?

Jeśli uważasz, że nigdy nie warto przestawać uczyć się nowych rzeczy, a każde wyzwanie ma więcej niż jedno rozwiązanie pasujesz do nas.

Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć bycia doradcą dla najważniejszych osób w firmie.

Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole, gotowość do podróży oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Oferujemy :

Stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra i Twoja dyspozycyjność jest w pełnym wymiarze godzin

Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami

Elastyczny czas i miejsce pracy

Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji i certyfikatów jak np. Doradca Podatkowy, ACCA, aplikacja prawnicza lub radcowska

Udział w programie rozwoju zawodowego EYU opierającym się na trzech filarach :

zdobywaniu różnorodnych doświadczeń

indywidualnym programie kursów i szkoleń

coachingu i mentoringu

Program EY Care & Wellness, a w nim : masaże, karty sportowe, warsztaty edukacyjne, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych.

Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego kredyt na start

Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego (w języku angielskim) oraz dołączenie CV. Wykaz ocen ze studiów możesz dołączyć w kolejnym etapie teraz nie jest to konieczne.

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych.

Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Na aplikacje czekamy do 9 kwietnia.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj
Kontynuuj
Formularz wniosku