Oferujemy: Dodatkową pracę w branży odszkodowań.
Kancelaria Prawna Solace
Toruń, Kujawsko-pomorskie
9 d. temu

Kancelaria Prawna Solace oferuje : DODATKOWĄ PRACĘ w branży odszkodowawczej. Strategia naszej kancelarii zakłada pokrycie całego kraju siecią przedstawicielstw, które będą poszukiwały nowych klientów oraz którym będą zlecane rokujące sprawy poszkodowanych z wszystkich regionów Polski.

Każdemu przedstawicielowi, który jest zainteresowany tworzeniem pod sobą struktury sprzedażowej, pomagamy w rekrutacji współpracowników oraz świadczymy wszelką pomoc dla realizacji założonego celu.

Kancelaria zapewnia - darmowe materiały marketingowe, - szkolenia, - pierwsze spotkania w asyście i ze wsparciem managera, -

CV do rekrutacji i wszelkie możliwe wsparcie. Każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście w takich kwestiach jak : -

wynagrodzenie, - warunki współpracy, - oferta dla Klienta, - finansowanie biura / leasingu. Jeśli więc jesteś osobą zmotywowaną, angażującą się w wykonywaną pracę, pragnącą poszerzyć bądź zdobyć wiedzę w branży odszkodowawczej zgłoś się do nas! Prosimy o dopisanie do CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku