DPS zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza
Dom Pmocy Społecznej
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

Dom Pomocy Społecznej Na Bachusa z siedzibą pod adresem 04 814 Warszawa, ul. Bachusa 7 zatrudni osobę na stanowisko pielęgniarz / pielęgniarka Wymagania -

posiadanie świadectwa lub dyplomu ukończenia szkoły pielęgniarskiej - posiadanie prawa wykonywania zawodu na mocy art. 29, art.

30 ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1435 z późn. zm.); - książeczka do celów sanitarno -

 • epidemiologicznych; pożądane kompetencje : umiejętność współpracy, organizacja pracy własnej, komunikatywność, dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista;
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie curriculum vitae z zawartą klauzulą o treści : Na podstawie art. 6 ust. 1 lit.

  a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DPS Na Bachusa dla potrzeb tej rekrutacji.

  Zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy : Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Tutejsza jednostka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku