Automatyk
Klient HR.PL
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu

Opis stanowiska : Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej Udział w , przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń Wymagania : Wykształcenie średnie Podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej sterowników PLC, sieci Profibus, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.

Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki Znajomość środowiska MS Office Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP Oferujemy : Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych