CZAS NA STAŻ EDYCJA V JESIEŃ / ZIMA 2017
UNIWERSUM-I sp. z o.o.
Kielce
31 d. temu

CZAS NA STAŻ

EDYCJA JEZIEN / ZIMA 2017

Do udziału w płatnym stażu zapraszamy studentów III, IV i V roku oraz absolwentów, przede wszystkim takich kierunków jak, budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika, inżynieria produkcji, logistyka, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując pod okiem doświadczonych specjalistów branży budowlanej.

Jest to unikalna szansa na rozwój kariery w branży budowlanej oraz możliwość uczestnictwa w międzynarodowych przedsięwzięciach.

Inwestujemy w młode talenty, zapewniając możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów budowlanych w Polsce oraz w Europie.

Tworzymy atmosfery pracy, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię. Jesteśmy elastyczni - termin praktyki jest do uzgodnienia, wymagana jest dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu, aby pogodzić pracę z zajęciami na uczelni.

Zapewniamy pracę w zespole profesjonalistów, dodatkowe szkolenia rozwojowe oraz wynagrodzenie za staż.

Obszary, w których oferujemy płatny staż :

 • dział budowlany,
 • dział kontroli jakości,
 • dział inżynierii produkcji,
 • dział logistyki
 • dział finansowy.
 • Realizujemy projekty na terenie całej Europy, dlatego tez znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest obligatoryjna.

  Profesjonalizm, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość to wartości, które doceniamy oraz którymi cechują się pracownicy UNIWERSUM.

  Jeśli jesteś osobą szybko uczącą się, komunikatywną i lubiąca pracę w zespole to zapraszamy do aplikowania.

  Szukamy kandydatów, którzy wyróżniają się ciekawością co do nowych rozwiązań, lubią analizować i szacować dane oraz są otwarci na nowe doświadczenia.

  Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po odbytym stażu. Jest to doskonały początek międzynarodowej kariery zawodowej w branży budowlanej!

  Aplikuj poniżej :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku